Nasze suczki

YOSHI od Strazcu hor

Z Bogdanowej Zagrody

suka hodowlana,
HD:A, ED: 0/0 ,
testy psychiczne zaliczone
Import: Czechy
Ur. 23.09.2015r.

1.XII Letnia Krajowa Wystawa w Będzinie
Będzin -29.07.2017
ocena – doskonała
lokata 1
w konkurencji 1/1
sędzia- Jolanta Kawecka

2. Bługaria
CAC

3. Bługaraia
CAC

4. V Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zakopane 2017
ocena- doskonała , CWC , Zwycięzca Rasy , CACIB , Najlepsza Dorosła Suka
lokata 1
w konkurencji 1/1
sędzia – Bogusław Chmiel

5. XX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Kraków 18-19.06.2016
ocena- doskonała
lokata – 2
w konkurencji 2
sędzia – Sebastian Harnik

6.Krajowa Wystawa Psów Grupy II, IV, V, IX, X
Kraków 17.06.2016
ocena – doskonała
lokata 2
w konkurencji 2
sędzia – Monika Kuriata Okarmus

7. 57 Krajowa Wystawa Psów Rasowych
Chorzów 2.09.2017
ocena – doskonała , CWC, Najlepszy Dorosły Pies/Suka w Rasie
lokata 1
w konkurencji 1/1
sędzia Anna Kochan

8. Klubowa Wystawa Bernardynów w Czechach
Res. CAC
lokata 2

Champion Czarnogóry, Grand Champion Czarnogóry, Champion Adriatyku, Champion Śródziemnomorski, Champion Bałkanów, Zwycięzca Klubu Czech 2015OFKA

Z Bogdanowej Zagrody

ur. 02.04.2013
HD – A, ED 0/0, testy psychiczne – zaliczone, suka hodowlana

I pokolenie II pokolenie III pokolenie IV pokolenie
HD A
CH.PL.
SZYMEK Dar Świętego Bernarda FCI
HD A
CH.PL.
LARY Hebron
tricolor
HD-A
AZYL z Obornickiego Ogrodu
INTCH, ZW – EU’00, HD-A
BENNO vom Weingarten
HD-A
HAIDI Pyrlandia
HD-A
BRENDA Hebron
CH.PL., HD-A
DEMON Pyrlandia
BELLA ze Schroniska Górskiego
HD A
MŁ.CH.PL
ORKA Dar Świętego Bernarda FCI
HD A
MŁ.CH.PL., CH.PL.
LEON Dar Świętego Bernarda FCI
HD A
CH.PL.
ASPEN Chrustowianki
HD A
MŁ.CH.PL., CH.PL.
BONA z Bogdanowej Zagrody
MŁ.CH.PL., CH.PL., HD-A
Ackebers Just In Time To SHINE
SUCH, HD-B, ED FREE
RUBENS de Saint Lienard
HD-B, ED FREE
Ackebers Be My STAR
MŁ.CH.PL
MONIKA
tricolor
HD A
Heezedoorn’s NO NONSENSE
tricolor
CH.USA., CH.NL.
Lasquite’s DAKOTA VON ICEMAN
CH
Sky Meadows THE ICEMAN
Lasquite’s BORDEAUX OF KOOBA
CH.BE
Montanamtn’s SUGANOOCHY SKYZ
CH
Montana Min’s LYNCH POSEE
tricolor
Gavlena’s SKY 2 THE LIMIT
CH.MOL
Dein Hards KEEP IN TOUCH
tricolor
CH.SE
New Sage GASTON V. KNIGHT
Bernbaron’s KNIGHT O’ICEMAN
Stoan’s BEBOP A LOO NEW
CH.SE., CH.DK., CH.FIN
Abbotsbury OBLIGATION
JWW, CH.SE., CH.FIN
Dain Hards CHUBBY CHECKER
Abbotsbury KNOWITALL

1. XX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
kraków- 18-19.06.2016
ocena – Doskonała , CWC , Najlepsza Dorosła Suka , Zwycięzca Rasy
lokata 1
w konkurencji 1
sędzia – Sebastian Harnik

2. III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zakopane 2015
Kościelisko-Kiry – 1.08.2015-2.08.2015
Ocena – doskonała , CWC , Zwycięzca Rasy ( BOB ) , CACIB , Najlepsza Dorosła Suka
sędzia – Miodrag Vrentecicić

3.Klubowa wystawa bernardynów w Czechach
CAC, BOS

4.Word Dog Show
Leipzig 12.11.2017
lokata 1

5. Międzynarodowa Wystawa Zakopane
01.08.2015 Championów Ex 1, CWC, CACIB, Zwycięstwo Rasy Miodrag Vretenicić (MNE)

6. Krajowa Wystawa Mlada Boleslav
19.07.2015 Championów Ex 1/2, CAC Milan Plundra (CZ)

7. Klubowa Wystawa Mlada Boleslav
29.03.2015 Championów Ex 1, CAC, Zwycięzca Klubu 2015 Johanes Mayer (D)

8. 1 CAC, CACIB, BOB,
BŁUGARIA

WARENA Pałucki Przejar

Z Bogdanowej Zagrody

ur. 26.05.2012
Testy psychiczne: zaliczone, HD-A, ED 0/0, suka hodowlana

Wystawa Data Klasa Ocena Sędzia
Międzynarodowa Wystawa w Rzeszowie 15.02.2014 Pośrednia Ex 1, . Julia Ovsyannikova (RUS)
Krajowa Wystawa w Będzinie …01.2014 . Ex 1, . .
Międzynarodowa Wystawa w Krakowie

MŁ.CH.PL MONIKA

Z Bogdanowej Zagrody

ur. 19.12.2007
Testy psychiczne: zaliczone

I pokolenie II pokolenie III pokolenie IV pokolenie
HD A
Heezedoorn’s NO NONSENSE
tricolor
CH.USA., CH.NL.
Lasquite’s DAKOTA VON ICEMAN
CH
Sky Meadows THE ICEMAN
Sky Meadow REVENGE
Copper Mtn’s MAGICAL WISHES
Lasquite’s BORDEAUX OF KOOBA Stoan’s Valiant BART OD MICA
Benbaron’s KOOTENAY O’ICEMAN
CH.BE
Montanamtn’s SUGANOOCHY SKYZ
CH
Montana Min’s LYNCH POSEE
tricolor
Lynchcreek’s MAC NEIL
Cache Retreat PEACE ROSE
Gavlena’s SKY 2 THE LIMIT Nerthus COOL HAND LUKE
Bernduff’s PEEKABOO CASANDRA
CH.MOL
Dein Hards KEEP IN TOUCH
tricolor
CH.SE
New Sage GASTON V. KNIGHT
Bernbaron’s KNIGHT O’ICEMAN
Stoan’s BEBOP A LOO NEW
CH.SE., CH.DK., CH.FIN
Abbotsbury OBLIGATION
JWW, CH.SE., CH.FIN
Dain Hards CHUBBY CHECKER
Abbotsbury KNOWITALL
Wystawa Data Klasa Ocena Sędzia
Krajowa Wystaw Psów Rasowych Zakopane 01.08.2009 Po¶rednia Ex 1, CAC, NDSwR
Krajowa Wystaw Psów Rasowych Lublin 13.06.2009 Po¶rednia Ex 1 Nijole Zieniene
XIII Krajowa Wystaw Psów Rasowych Nowy Targ 16.08.2009 Po¶rednia Ex 1, CAC, NDPwR Ewa Bukład (PL)
XIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kraków 27.06.2009 Po¶rednia Ex 1, CAC, CACIB, NDSwR Antolij Zhuk (BY)
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
XXXIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Przemy¶l 27.06.2009 Młodzieży Ex 1, Zw. Młodzieży Andrzej Kot (PL)
XX Krajowa Wystawa Psów Rasowych Nowy S±cz 24.05.2009 Młodzieży Ex 1, Zw. Młodzieży Anna Rogowska (PL)
II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Rzeszów 07.02.2009 Młodzieży Ex 1, Zw. Młodzieży Natalia Nekresiene

MŁ.CH.PL CARMENA

Z Bogdanowej Zagrody

HD A
Testy psychiczne: zaliczone
SUKA HODOWLANA

I pokolenie II pokolenie III pokolenie IV pokolenie
HD A
CH.PL., ZW.KL
SUŁTAN Ha-Rena
tricolor
PIERO Von Geutenreuth
tricolor
ZORRO Von Geutenreuth
ALPHA Von Geutenreuth
ALPINA Ha-Ren
tricolor
ERCOLE Gigantyczny Alpejczyk
tricolor
ELZA Z Bartoszowej Zagrody
tricolor
MŁ.CH.PL., CH.PL., ZW.EUR’00, ZW.EUR’01
HEIDI Fi-It
tricolor
BOLKO Ertona
tricolor
DONI Samarytanin
tricolor
ALFA Ertona
tricolor
CH.CS., ZW.PL
ANDELA Fi-It
ARON Z Olomouckeho Hospicu CS
HEIDI Jankowskie Udoli
Wystawa Data Klasa Ocena Sędzia
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Rzeszów 09.02.2008 Otwarta Ex 2, res. CACIB Tamara Sarmont
XI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kraków 23.06.2007 Otwarta VG 1 Anna Rogowska (PL)
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Katowice 17.03.2007 Po¶rednia VG 1 Annukka Paloheimo
XXVIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Jarosław 11.03.2007 Po¶rednia Ex 1, CWC, NDSwR Andrzej Kot (PL)
XXXVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych Rzeszów 04.02.2007 Po¶rednia Ex 1, CWC, NDSwR Andrzej Szutkiewicz (PL)
¦wiatowa Wystawa Psów Rasowych Poznań 09.11.2006 Po¶rednia Ex 2
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Tulln 01.10.2006 Po¶rednia VG 2 Arwin Brummel
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Wrocław 23.09.2006 Po¶rednia Ex 1, CAC Danila Giorgio
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Katowice 28.07.2006 Młodzieży Ex 1, Zw. Młodzieży Andrzej Szutkiewicz (PL)
XXVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Jarosław 12.03.2006 Młodzieży Ex 1, Zw. Młodzieży, NJwR Maria Bruska (PL)
XXXV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Rzeszów 05.02.2006 Młodzieży Ex 1, Zw. Młodzieży Waldemar Mrowiec (PL)