Nasze psy

Champion Czarnogóry, Grand Champion Czarnogóry, Champion Adriatyku, Champion Śródziemnomorski, Champion BałkanówOLI

Z Bogdanowej Zagrody

ur. 02.04.2013
HD – A, ED 0/0, testy psychiczne – zaliczone, REPRODUKTOR

I pokolenie II pokolenie III pokolenie IV pokolenie
HD A
CH.PL.
SZYMEK Dar Świętego Bernarda FCI
HD A
CH.PL.
LARY Hebron
tricolor
HD-A
AZYL z Obornickiego Ogrodu
INTCH, ZW – EU’00, HD-A
BENNO vom Weingarten
HD-A
HAIDI Pyrlandia
HD-A
BRENDA Hebron
CH.PL., HD-A
DEMON Pyrlandia
BELLA ze Schroniska Górskiego
HD A
MŁ.CH.PL
ORKA Dar Świętego Bernarda FCI
HD A
MŁ.CH.PL., CH.PL.
LEON Dar Świętego Bernarda FCI
HD A
CH.PL.
ASPEN Chrustowianki
HD A
MŁ.CH.PL., CH.PL.
BONA z Bogdanowej Zagrody
MŁ.CH.PL., CH.PL., HD-A
Ackebers Just In Time To SHINE
SUCH, HD-B, ED FREE
RUBENS de Saint Lienard
HD-B, ED FREE
Ackebers Be My STAR
MŁ.CH.PL
MONIKA
tricolor
HD A
Heezedoorn’s NO NONSENSE
tricolorbernardyn, boston terrier
CH.USA., CH.NL.
Lasquite’s DAKOTA VON ICEMAN
CH
Sky Meadows THE ICEMAN
Lasquite’s BORDEAUX OF KOOBA
CH.BE
Montanamtn’s SUGANOOCHY SKYZ
CH
Montana Min’s LYNCH POSEE
tricolor
Gavlena’s SKY 2 THE LIMIT
CH.MOL
Dein Hards KEEP IN TOUCH
tricolor
CH.SE
New Sage GASTON V. KNIGHT
Bernbaron’s KNIGHT O’ICEMAN
Stoan’s BEBOP A LOO NEW
CH.SE., CH.DK., CH.FIN
Abbotsbury OBLIGATION
JWW, CH.SE., CH.FIN
Dain Hards CHUBBY CHECKER
Abbotsbury KNOWITALL
  1. krajowa wystawa II grupy , kraków 21.06.2015  ocena doskonała , Ccw , najlepszy dorosły pies , zwycięzca rasy  sędzia  Anna Rogowska
  2. XIX Międzynarodowa wystawa psów rasowych kraków 20.06.2015 ocena doskonała , lokata 1 w konkurencji 1 , Cwc , Najlepszy dorosły pies , zwycięzca rasy sędzia jan gajewski
  3. krajowa wystawa psów 2,7,8 i 9 grupy FCI OCENA doskonała , najlepszy dorosły pies , zwycięzca rasy , Wawrzkowizna 20.09.2015 sedzia Piotr Mikuć
  4. IV Zimowa krajowa wystawa psów rasowych będziz 18.01.2015  ocena doskonała , lokata 1 w konkurencji 1  cwc, najlepszy dorosły pies , zwycięzca rasy
  5. Krajowa Wystawa Będzin 18.01.2015 Championów Ex 1, CWC, NPwR, BOB Erwin Deutscher(AT)

PABLO

Z Bogdanowej Zagrody

ur. 13.09.2013

  1. klubowa wystawa bernardynów w czechach lokata 3 w konkurencji 5
  2. Champion Bułgarii
I pokolenie II pokolenie III pokolenie IV pokolenie
HD A
CH.PL., MŁ.CH.PL
GASTON Z Bogdanowej Zagrody
HD A
Heezedoorn’s NO NONSENSE
tricolor
CH.USA., CH.NL.
Lasquite’s DAKOTA VON ICEMAN
CH
Sky Meadows THE ICEMAN
Lasquite’s BORDEAUX OF KOOBA
CH.BE
Montanamtn’s SUGANOOCHY SKYZ
Montana Min’s LYNCH POSEE
tricolor
Gavlena’s SKY 2 THE LIMIT
HD A
MŁ.CH.PL
CARMENA Z Bogdanowej Zagrody
tricolor
HD A
CH.PL., ZW.KL
SUŁTAN Ha-Rena
tricolor
PIERO Von Geutenreuth
tricolor
ALPINA Ha-Ren
tricolor
MŁ.CH.PL., CH.PL., ZW.EUR’00, ZW.EUR’01
HEIDI Fi-It
tricolor
BOLKO Ertona
tricolor
CH.CS., ZW.PL
ANDELA Fi-It
MŁ.CH.PL
MONIKA
tricolor
HD A
Heezedoorn’s NO NONSENSE
tricolor
CH.USA., CH.NL.
Lasquite’s DAKOTA VON ICEMAN
CH
Sky Meadows THE ICEMAN
Lasquite’s BORDEAUX OF KOOBA
CH.BE
Montanamtn’s SUGANOOCHY SKYZ
CH
Montana Min’s LYNCH POSEE
tricolor
Gavlena’s SKY 2 THE LIMIT
CH.MOL
Dein Hards KEEP IN TOUCH
tricolor
CH.SE
New Sage GASTON V. KNIGHT
Bernbaron’s KNIGHT O’ICEMAN
Stoan’s BEBOP A LOO NEW
CH.SE., CH.DK., CH.FIN
Abbotsbury OBLIGATION
JWW, CH.SE., CH.FIN
Dain Hards CHUBBY CHECKER
Abbotsbury KNOWITALL

 

MŁ.CH.PL., CH.PL, CH.SK, V-CE WW'12 GASTON

Z Bogdanowej Zagrody

ur. 27.07.2008
HD A
Testy psychiczne: zaliczone
REPRODUKTOR

I pokolenie II pokolenie III pokolenie IV pokolenie
HD A
Heezedoorn’s NO NONSENSE
tricolor
CH.USA., CH.NL.
Lasquite’s DAKOTA VON ICEMAN
CH
Sky Meadows THE ICEMAN
Sky Meadow REVENGE
Copper Mtn’s MAGICAL WISHES
Lasquite’s BORDEAUX OF KOOBA Stoan’s Valiant BART OD MICA
Benbaron’s KOOTENAY O’ICEMAN
CH.BE
Montanamtn’s SUGANOOCHY SKYZ
Montana Min’s LYNCH POSEE
tricolor
Lynchcreek’s MAC NEIL
Cache Retreat PEACE ROSE
Gavlena’s SKY 2 THE LIMIT Nerthus COOL HAND LUKE
Bernduff’s PEEKABOO CASANDRA
HD A
MŁ.CH.PL
CARMENA Z Bogdanowej Zagrody
tricolor
HD A
CH.PL., ZW.KL
SUŁTAN Ha-Rena
tricolor
PIERO Von Geutenreuth
tricolor
ZORRO Von Geutenreuth
ALPHA Von Geutenreuth
ALPINA Ha-Ren
tricolor
ERCOLE Gigantyczny Alpejczyk
tricolor
ELZA Z Bartoszowej Zagrody
tricolor
MŁ.CH.PL., CH.PL., ZW.EUR’00, ZW.EUR’01
HEIDI Fi-It
tricolor
BOLKO Ertona
tricolor
DONI Samarytanin
tricolor
ALFA Ertona
tricolor
CH.CS., ZW.PL
ANDELA Fi-It
ARON Z Olomouckeho Hospicu CS
HEIDI Jankowskie Udoli
Wystawa Data Klasa Ocena Sędzia
V-CE ZWYCIĘZCA ŚWIATA 2012
Światowa Wystawa Psów Rasowych Salzburg 20.05.2012 Championów Ex 1/3, CACA, RES.CACIB
CHAMPION SŁOWACJI
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Nitra 21.11.2010 Otwarta Ex 1, CAC, CACIB Tibor Havelka (SK)
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Nitra 20.11.2010 Otwarta Ex 1, CAC, CACIB, BOB Viera Staviarska (SK)
XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kraków 04.09.2010 Otwarta Ex 1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB Siergiej Slukin (UA)
CHAMPION POLSKI
XIX Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych Krosno 09.05.2010 Otwarta Ex 1, CWC, NDPwR Andrzej Kot (PL)
III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Rzeszów 13.02.2010 Pośrednia Ex 1, CAC, CACIB, NDPwR, BOB Janusz Opara (PL)
Czeska Wystawa Psów Rasowych Brno 07.02.2010 Pośrednia Ex 1, CAC, res. CACIB Otokar Vondrous (CZ)
Czeska Wystawa Psów Rasowych Brno 07.02.2010 Pośrednia Ex 1, CAC, res. CACIB Waldemar Mrowiec (PL)
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Nitra 06.12.2009 Pośrednia Ex 1, CAC, res. CACIB Inese Pablaka (LV)
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Nitra 05.12.2009 Pośrednia Ex 1, CAC, res. CACIB Miroslav Vaclavik (SK)
III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kielce 15.11.2009 Pośrednia Ex 1, CWC Svetlana Radjuk
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Poznań 08.11.2009 Pośrednia Ex 1, CWC Atylla Soos (HU)
Światowa Wystawa Psów Rasowych Bratysława 10.10.2009 Młodzieży Ex 3 Otokar Vondrous (CZ)
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
XIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Nowy Targ 16.08.2009 Młodzieży Ex 1, Zw. Młodzieży Ewa Bukład (PL)
XXXIII Nowos±decka Wystawa Psów Rasowych Nowy Sącz 19.07.2009 Młodzieży Ex 1, Zw. Młodzieży Andrzej Kot (PL)
XIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kraków 27.06.2009 Młodzieży Ex 1, Zw. Młodzieży, NJwR, BOB Antolij Zhuk (BY)